Instruktorzy


Paulina Chrobak

Paulina Chrobak

Studentka psychologii i instruktorka Pole Dance od ponad 1,5 roku, która w wolnych chwilach uwielbia podróżować i poznawać inne kultury. Swoje uprawnienia instruktorskie zdobyła w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Pole Dance trenuje od 3,5 roku i jest on niepodważalną jej największą miłością i pasją.

Dzięki posiadanym umiejętnościom stara się podchodzić indywidualnie do każdej kursantki i wspierać je w każdym kolejnym etapie rozwoju. Podczas zajęć stawia na rozwój i czerpanie radości z każdej nowo osiągniętej figury.

Anna Demchyk

Anna Demchyk

Studentka filologii polskiej i instruktorka Pole Dance oraz Exotic Dance od ponad 3 lat. Jej życie od zawsze kręciło się wokół sportu, próbowała różnych dziedzin od tańca towarzyskiego, jazz'u, hip-hop'u po taniec brzucha, jednak jej faworytem zawsze był Pole Dance.

Intensywnie trenowała od najmłodszych lat by brać udział w wielu mistrzostwach organizowanych nie tylko na Ukrainie, między innymi zdobyła I miejsce w "III Mistrzostawach Ukrainy Angels 2016" organizowanych przez Ukrainian Pole Sport Federation, II miejsce w "Najlepsza Pole Dance szkoła Ukrainy 2015 oraz 2016", II miejsce w "Najlepszy Pole Dance instruktor Ukrainy 2015". Na ukrainie ukończyła Akrobatykę na rurze oraz Kursy Pole Dance.

Podczas zajęć kładzie nacisk na dobrą rozgrzewkę, stara się indywidualnie podchodzić do każdej kursantki, zawsze je wspiera i czerpie radość z ich sukcesów. 

 

Gabriela Golasowska

Gabriela Golasowska

Zastępca Kierownika w sklepie odzieżowym marki Sinsay. Pomimo braku związania jej pracy ze sportem, jest certyfikowanym instruktorem Pole Dance uzyskanym w Global Sport Academy. Szkoliła się pod okiem Mistrzyni Polski i Europy Pole Sport - Katarzyny Bieleckiej. Szybko zrozumiała, że Pole Dance stał się jej pasją, którą pragnie Was zarażać. Dodatkowo jest certyfikowanym instruktorem Stretchingu pozyskanym w Profi Fitness School. Stara się wciąż podnosić swoje kompetencje i poszerzać swoją wiedzę, którą z ogromną chęcią Wam przekaże. Podczas zajęć skupia się na indywidualnym podejściu do kursantek, starając się wydobyć z każdej to co najlepsze, tak aby każda z nich stała się bardziej pewna siebie i nauczyła pokonywać swoje słabości.

Magdalena Wojtyszyn

Magdalena Wojtyszyn

Instruktorka tańca HIP-HOP oraz tańca nowoczesnego. Vice mistrz świata w Cheerleadingu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 17 lat temu i od tamtego czasu szkoli się pod okiem wielu profesjonalnych tanczerzy. Prężnie dąży do celu rozwijając swój taneczny warsztat wkładając w to cele serce. Jej marzeniem jest wylot do Stanów oraz taniec pod okiem najlepszych z najlepszych.