Instruktorzy


Kamila

Klaudia

Klaudia

Klaudia trenuje Pole Dance od ponad 6 lat a jako instruktorka rozpoczęła swoją przygodę 3 lata tamu, zawsze w jej życiu główną rolę odgrywał sport. Występowała charytatywnie oraz podczas trwania "Kina Kobiet" w Heliosie. Uprawia wspinaczkę sportową od 7 lat oraz trenuję Krav Maga. W treningach stawia na siłę oraz gibkość. Na co dzień studiuje na ŚUMie Medycynę oraz chodzi po górach.

Natalia

Natalia

Natalia na co dzień jak każdy chodzi do pracy, spędza czas z bliskimi, szczególnie lubi ten spędzony na świeżym powietrzu i z dużą dawką uśmiechu. A radości i szczerych uśmiechów nie brakuje również na sali treningowej! Trenuje Pole Dance od ponad 8 lat, a instruktorką jest od 2. Twierdzi, że na początku było ciężko ale piękno tego sportu nie powoliło jej odpuścić i jest szczęściarą, że ma możliwość nauczania innych pod swym czujnym okiem.

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra związana z Pole Dance jest od 9 lat, a z Exotic Dance od ponad 4 lat. Swoje początki, a zarazem pierwsze kroki zaczęła dzięki voucherowi z grupon...miała to być chwilowa rozrywka i coś nowego - a jak widać - wsiąkła po uszy i teraz nie wyobraża sobie nie tańczyć w tzw. Szklankach. Zajęła także w wewnętrznych zawodach w studio I Miejsce w Pole Dance w kategorii "zaawansowanej" oraz III Miejsce na zawodach wewnętrznych z Exotic Dance. Swoje doświadczenie zdobyła na warsztatach u polskich i zagranicznych gwiazd. Prywatnie kocha jeździć konno, gotować oraz podróżować po świecie a tam - degustować tamtejsze wina.

Aleksandra i Natalia

Klaudia i Natalia