Instruktorzy


Kamila

Kamila

Swoją przygodę z Pole Dance zaczęłam ponad 4 lata temu i od razu zakochałam się w tym pięknym sporcie. Od ponad roku zajmuję się grupami na poziomie podstawowym oraz średnio-zaawansowanym. Zawsze staram się dopasować poziom zajęć do umiejętności grupy. Zajęcia prowadzę na "luzie" także każdy uczestnik na zajęciach może czuć się swobodnie ;) Na mojej rozgrzewce na pewno dobrze rozgrzejesz swoje ciało przed treningiem i wzmocnisz mięśnie by uniknąć kontuzji. Mam 40 lat i uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych - jeżeli tylko chcesz zacząć swoją przygodę z Pole Dance to zapraszam na zajęcia - gwarantuję, że nie pożałujesz.

Klaudia

Klaudia

Klaudia trenuje Pole Dance od ponad 7 lat a jako instruktorka rozpoczęła swoją przygodę 4 lata tamu, zawsze w jej życiu główną rolę odgrywał sport. Występowała charytatywnie oraz podczas trwania "Kina Kobiet" w Heliosie. Uprawia wspinaczkę sportową od 7 lat oraz trenuję Krav Maga. W treningach stawia na siłę oraz gibkość. Na co dzień studiuje na ŚUMie Medycynę oraz chodzi po górach.

Aleksandra

Aleksandra

Hej,mam na imię Aleksandra. Na codzień pracuje jako instruktor fitness i tańca.Nie wyobrażam sobie życia bez tego. Taniec i fitness jest w moim życiu od wielu lat.Swoja przygodę z tańcem zaczęłam już w wieku 7 lat.Przewinelam się przez takie style jak:taniec wspolczesny,dancehall twerk.Obecnie moją największą zajawką jest pole dance i exotic.W wolnym czasie uwielbiam chodzić po górach.

Justyna

Justyna

Pierwszy raz na zajęcia pole dance trafiłam w 2020 roku, właśnie w studiu Maybe Crazy i od razu przepadłam. Już od pierwszych zajęć sport ten stał się moją pasją, w której chcę się cały czas rozwijać - zarówno jako kursantka, jak i instruktorka. W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu i podróżować - blisko i daleko. Oprócz tego interesuję się również fotografią, grafiką komputerową i sztuką. Mam nadzieję, że na moich zajęciach też zarazisz się miłością do pole dance :)